Hakkımızda

Gateoftec
Kuruluş misyonu olarak, ülkemizin var olan ihracatçılarının dış ticaret hacimlerini artırmanın yanı sıra, ülkemizden yepyeni ihracatçılar yaratmak için yola çıkmıştır. Dünyanın en büyük sektörü ihracatın Türkiye’de gelişimi ve büyümesi için 29 Ekim 2016’da faaliyetlerine başlamıştır.
Kuruluş vizyonuna uygun olarak GATEOFTEC, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasına destek olmak amacındadır. İhracat yapmak isteyen herkes için b2b ve b2c bir platform olma özelliğindedir. Türkiye’den yeni ihracat yıldızları parlatmak, Türkiye’nin katlanarak artan dış ticaret hacimlerine ulaşmasına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Bu hedef doğrultusunda, GATEOFTEC, çağın sunduğu dünyanın önde gelen inovatif ve teknolojik altyapılarını kullanmaktadır. Uluslararası dış ticaret ekosistemi içerisindeki tüm paydaşlar ile güçlü iş ilişkileri kurulmasını hedeflemektedir.
Küresel ticari ilişkilerin her geçen gün artan iş hacimlerine dönüştürülmesini hedefler.
Tüm kurum ve kuruluşların çözüm ortağı, başvuru kaynağı, iş platformu ve inovatif bir sistemdir.

GATEOFTEC, kurulduğu günden itibaren ülkemizdeki yerel işletmelerin gerçek küresel oyunculara dönüşmelerine destek olma vizyonunu taşır. Türkiye’nin e-ticaret – e-ihracat hacmini artırmaya yönelik faliyetler yütütmektedir.
Dünyanın önde gelen küresel organizasyonlarını, veri kaynaklarını ve faaliyetleri ile uluslararası ticareti tanımlayan bir çok platformla birlikte çalışmaktadır.
Türkiye’deki ihracat ekosisteminin üyelerinin gerçek anlamda küreselleşmelerine destek olmayı ve üyelerine katma değerli servisler sunmak için bir sürü faaliyette bulunmaktadır.
GATEOFTEC, sadece e-ihracat çözümlerini küresel pazarda yeterli görmemektedir.
Özellikle KOBİ lerin ihracata katkısını artırmak için yerinde olmak, dokunulur olmak gerektiğine inanır.
Bu nedenle Türk İhracat Merkezleri (Turkish Expo Center) satış mağaza ve ofisleri ile hizmet vermek amacı ile ilk periyodda FAS çalışmasını tamamlamış HOLLANDA – İNGİLTERE ve KARADAĞ çalışmalarına başlamıştır.
Gateoftec iki sistem ve bir çok faaliyet ile ihracatçıya hizmet sunmaktadır.
1- Newsgate: ihracatın veri ve haber kaynağı. Sizin için ihracat için gerekli yol haritasını, data ve iş planını sunar. Ayrıca 365 gün boyunca belirleyeceğiniz 2 4 lü kod girip arz ve talepleri takip etmenizi sağlayacak. Hemde size her gün 10 potansiyel müşteri bilgisi ulaştıracaktır.
2- Showgate: Artık sizinde yurtdışında bir mağaza ve showromunuz olacak.
GATEOFTEC, Türkiye’nin bu konuda çalışan tek grup projesidir. Hem bir dijital platform hemde fiziki ofislerden oluşan Türkiye’nin mal ve hizmetlerini satan bir projedir. Bu proje ihracatı geliştirmeye odaklıdır.
Sizde ihracat için bir çözüm arıyorsanız ve şuan bunu okuyorsanız buldunuz.
Gateoftec aynı zamanda Türkiye den ürün almak isteyen yabancı ithalatçı için bir iletişim kaynağı olarak Türk ihracatçısının dünyaya açılan kapısıdır.